Strona główna > Apps > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 6.4.8!

Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 6.4.8!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 6.4.8 i poza poprawkami stabilności została dodana możliwość anulowania zgłoszenia dla funkcji AutoRadar.

Według listy zmian wersja 6.4.8 zawiera opcję anulowania zgłoszenia w systemie AutoRadar. Taka opcja dostępna była już wcześniej, więc nie wiem, co dokładnie producent ma na myśli. Kolejną pozycją na liście zmian jest informacja o poprawkach stabilności.

Zmiany w wersji 6.4.8:

  • AutoRadar:
    • dodanie anulowania zgłoszenia
  • i w wersji na Android Auto:
    • poprawki stabilności

Aktualizacja:

  • 2021-12-02

Kompilacja:

  • 6.4.8.4176

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 6.4.7!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z AppGallery, Google Play oraz ze strony AutoMapy.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Rate
Max. 1 Average 5]

Comments

2 responses to “Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 6.4.8!”

  1. Leszek W avatar
    Leszek W

    Ciekawe co to za nowe anulowanie, może zaraz po wysłaniu zgłoszenia

    1. Piotr Deres avatar

      To anulowanie zaraz po wysłaniu zgłoszenia było już wcześniej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.